Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

S21 R3 Jerez GP (Spain)

YazarMesaj
Sertac Celik

S21 R3 Jerez GP (Spain) Empty
MesajKonu: S21 R3 Jerez GP (Spain)   S21 R3 Jerez GP (Spain) Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 8:08 pm

Yarisin cogunlugu yagmurlu gececek gibi.. ilk ceyrekten itibaren artis gosteren 65ten baslayip 85%e kadar cikan yagmur olasiligi ile sanirim hepimiz hem fikiriz bu konuda.. benim merak ettigim yarisa yagmur ayarlariyla cikilmasi daha mi iyi olur.. ve bir pistte daha once hem kuru hem yas iken yarismamissak bu gecisi nasil yapariz.. cunku o kanatlar +100 falan diye giden teknik sanirim pek guvenilir degil.. test trackte denedim.. hem yagmurda hem kuruda setup tuning attim.. arada cok az oynamalar oldu.. ve o formulu kullandigimda buyuk zaman kaybettim..

stratejim mediumlarla cikip15 turluk benzin almak.. ve yarisin kalanini 5 kuru lap, cikarip yas benzin hesaplamasiyla rain 2 stop olarak yapmak.. 0 risklerle yarisiyorum.. test trackte 48Clik zamanda 33lap dayanmisti rain lastikler.. yuzde 1%e kadar.. orda lap uzunlugu az biraz daha kisa.. ve tirewear medium..

bu yaris puan alabilme ihtimalimin en yuksek olacagi yaris amatordeki ilk sezonumda.. o yuzden kuru yas gecisi icin elinizde data varsa eger paylasirsaniz cok mutesekkir olurum.. herkese yarista bol sans.. umarim hersey hesapladiginiz gibi olur..

S21 R3 Jerez GP (Spain)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21. sezon 3. yarış Jerez gp
» 21.sezon 3 . yarış Jerez gp öncesi