Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

19/06/2010 Takım Yapılanması!

4 posters
YazarMesaj
Baris Karacaoren
Admin
Baris Karacaoren

19/06/2010 Takım Yapılanması! Empty
MesajKonu: 19/06/2010 Takım Yapılanması!   19/06/2010 Takım Yapılanması! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 1:17 pm

Merhaba arkadaşlar,

Yoğun günlerimi ve finallerimi sonunda geride bıraktım ve takım içi yapılanma konusunda ilk adımlarımızı atmak üzere daha öncede takım yöneticileriyle konuştuğumuz projemizi devreye sokma adına çalışmalar yaptım. 2 yönetici, 4 yönetim kurulu üyesi ve 16 üyemizle beraber toplamda 22 kişilik bir takımız.2 onursal başkanımızı hala beklemekteyiz..

Takıma yeni katılan arkadaşların takım içi iletişimini güçlendirmek, teknik destek sağlamak ve Gpro ile ilgili sorunlarını gidermek amacıyla, yönetim kurulundaki her üyemize ikişer yeni üyeye birebir destek vermek amacıyla bir proje hazırladık.Kısaca, her üyenin artık bir tecrübeli eğitmeni olmuş oldu.

Eğitmen ve öğrenci listesi:

-Barış Karacaören: Gurtaç Gümüşkaya, Sertaç çelik
-Mustafa Tural: Murat Özkan, Berkay Taştan
-Tolga Zorba: Salih Demir(Muhammed), Aykut Kaya
-Levent Öztürk: Uygar Akbaba, Vedat Aydon
-Zafer Derelioğlu: Özgur Yildiz,Ahmet Kerem Deniz

Takımda bu listeye olmayan arkadaşların desteğe ihtiyacı olmadığını düşünerek dahil etmedim. Yinede birebir destek almak isteyen arkadaşlar olursa listeye dahil edebilirim. Eğitmenlerden yana hiçbir şüpheniz olmasın hepsinin oyun hakkında yeterli bilgi ve deneyimleri vardır..

Eğitmenler zaten öğrencileriyle sürekli iletişim halinde olacaklardır.Yinede takıldığınız, sormak veya öğrenmek istediğiniz her türlü sorularınızı buradan veya gpro.se dresinden özel mesajla kendilerine iletebilirsiniz. Böylece takım içi iletişimi ve teknik konuları dahada güçlendirmiş olacağız.

F1, F2 ve F3 takımlarının kaptanlarıda takım içi üyeleri hakkında sorunları ve gelişmeleri güncellendikçe bana rapor şeklinde sunmalarını istiyorum. Teknik sorunları ise diğer yöneticimiz Mustafa Tural'a sunabilirsiniz..

Eksiksiz okuyan ve uygulamaya şimdiden koyulan tüm takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Umarım bu sistem sayesinde takımlar arası sılamamızda yükselmeler yaşayacağız..

En son Baris Karacaoren tarafından C.tesi Haz. 19, 2010 8:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ayyildizquantum.yetkin-forum.com
Sertac Celik

MesajKonu: Geri: 19/06/2010 Takım Yapılanması!   19/06/2010 Takım Yapılanması! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 6:10 pm

Super bir uygulama.. Baris, allah yardimcin olsun, benden cekecegin var.. Her aklima geleni sorarim.. Razz

Simdiden zamaninizi ve tecrubelerinizi paylastiginiz icin, ayrica emegi gecen herkese, tesekkur ederim..
Levent Öztürk

MesajKonu: Geri: 19/06/2010 Takım Yapılanması!   19/06/2010 Takım Yapılanması! Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 1:43 pm

Barış şimdiden geçmiş olsun. allah sabır versin Razz Very Happy lol!
tolga zorba

MesajKonu: Geri: 19/06/2010 Takım Yapılanması!   19/06/2010 Takım Yapılanması! Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 2:12 pm

başlığı ilk gördüğümde Tolga Yakşi yazıyordu. Allah Allah dedim kendi kendime. bu işte bir terslik var. Yakşi quantum değil dedim. ama sustum. e tabi sustukça sıra bana geldi. (kim demişse güzel demiş. susma sustukça sıra sana gelecek)
Sertac Celik

MesajKonu: Geri: 19/06/2010 Takım Yapılanması!   19/06/2010 Takım Yapılanması! Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 3:24 pm

Levent abi biliyor.. Tecrube konusuyor.. Very Happy

19/06/2010 Takım Yapılanması!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Takım aracı
» Takım Aracı