Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

20.Sezona Bakış

+6
Ozgur Yıldız
Serpil Tural
Remzi Karaca
ZaferDerelioğlu
Mustafa Tural
Baris Karacaoren
10 posters
YazarMesaj
Baris Karacaoren
Admin
Baris Karacaoren

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 6:53 pm

20.sezon hakkında nasıl bir strateji izleyeceğiniz, sezon sonunda nerede olacağınız, ekonomik durumunuz, araç seviyeniz, sponsor durumuzun vb. konularda yorumlarınızı yapmanızı bekliyorum.. Yorumların kısa, öz ve anlaşılır olmasına dikkat ediniz..

Tüm takım üyelerinin katılımı zorunludur!!
https://ayyildizquantum.yetkin-forum.com
Mustafa Tural

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 10:22 pm

Benim kişisel hedefim proya çıkmak takım için hedefimde ilk 100 e girmek olacak...
ZaferDerelioğlu

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 11:24 pm

Bu sezon önümde ki 2 yarışı gözlemleyip kararımı ona göre vericeğim (aracımı 6 lvl e ulaştırdım). Eğer umduğum ve beklediğim dereceleri alamassam bütün yarışlara 0 riskle çıkıp para ve sponsor yapma hedefindeyim. Takımımızın geleceği çok parlak ,takım olarak bende bu sezon kesinlikle ilk 100 e gireceğimize inanıyorum.
Baris Karacaoren
Admin
Baris Karacaoren

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeC.tesi Mayıs 29, 2010 10:15 am

Kendi kişisel hedefim aracımı parça leveli olarak 7'ye çıkarmak ve sezon sonunda elimde olabildiğince fazla para bulundurmaktır. Sezon sonunda ise ilk8de yer almaya bakacağım, bu sezon için yükselme gibi bir niyetim yok, gelecek sezon daha iyi bir araçla ve sürücüyle proya yükselmeyi planlıyorum..

takım olarakta ilk 100e zaten gireriz.. 1 yarışta 80sıra birden yükseldik... Sezon sonunda kadar ilk75e gireriz gibi görünüyor..

En son Baris Karacaoren tarafından Paz Mayıs 30, 2010 10:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://ayyildizquantum.yetkin-forum.com
Remzi Karaca

Remzi Karaca

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 7:27 pm

Sadece Amatorde tutunmak amacım. Tabi + para ile.
Serpil Tural

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 9:53 am

Bu sezonki hedefim mümkün mrtebe para yapıp sürücümü geliştirmek Takım içinse hedef ilk 100 içine girmeye çalışmak...
Ozgur Yıldız

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:04 pm

kisisel hedefim olarak elimden geldigince yuksem para ve sponsor destegiyle guclu bir araba olustururak ust gruplara cıkmak
takımsal hedef olarak ulkemizi en iyi sekilde temsil eden basarılı bir takım olmak
Levent Öztürk

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 5:07 pm

Ne yazıkkı sezona surucumu kaybederek başladım. proya yukselmeme yardım edecek surucu alma girişimlerimde ne yazıkkı netice vermeyince son şansım olarak kullandıgım genc ve gelecegi parlak bır surucu alarak bu sezonu ne yazıkkı gene ve yenıden amatorde tutunmak olarak mecburen surdurmek zorunda kaldım. sezon başındakı para sevıyemı dahada yukseltıp onumuzdekı sezona saglam bır butceyle cıkmak istiyorum. Bu sezon takıma puan acısından pek bır faydam olamıyacagım ıcın ne yazıkkı uzgunum.

İnşallah arkadasların katkılarıyla iyi bir takım sıralaması elde ederız.
Halil Akinci

Halil Akinci

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeSalı Haz. 01, 2010 12:38 pm

Amatör'de 3 sezonum olucak.2. sezonda Pro geçebilirdim fakat ekonomi buna izin vermedi.3 sezonumda yeni bir sürücü geliştiriyorum.Fakat Temmuz 8 'de asker olucağım için kesin bir amacım yok bu sezon için
Berkay Taştan

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 11:49 pm

merhaba arkadaşlar...aranıza yeni katıldım öss öğrencisi olduğum için pek aktif olamayacağım...internete girdikçe aktif olacağım...herkes inş bir üst gruba cıkar..benim hedefim de bu sene amateur'a cıkmak...benden daha tecrübeli arkadaşların da yardımı dokunursa bu konuya cok memnun olurum...herkese iyi oyunlar..
Gürtaç Gümüşkaya

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 9:40 am

selam arkadaşlar şu iki haftadır çok yoğun olduğumdan hem finaller hem üni sınavı birbirine girince oyuna zaman ayıramıyorum... iki hafta boyuncada böyle gider heralde beni maruz görün.. zaten amateur de kalmak için savaşıyorum öndeki adamlar uçuyorr.. bütçeyi yükseltmeye çalışıcam bu sezon heralde..Smile teşekkürler..
Misafir
Misafir

20.Sezona Bakış Empty
MesajKonu: Geri: 20.Sezona Bakış   20.Sezona Bakış Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 3:49 pm

Bu sezonki hedefim kaybettiğim sezon ve tecrübeyi tekrar kazanmak ve önümüzdeki sezona hazır olmak

20.Sezona Bakış
1 sayfadaki 1 sayfası