Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyunu Bırakıyorum

4 posters
YazarMesaj
Furkan Türk

Oyunu Bırakıyorum Empty
MesajKonu: Oyunu Bırakıyorum   Oyunu Bırakıyorum Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 7:03 pm

Oyunu bahsetmek istemediğim çeşitli nedenlerden dolayı bırakıyorum. Eğer oyuna ara sıra girip yarışlara katılsam bile fazla zaman ayıramayacağımdan ne takıma faydalı olacağım ne de oyunda dikiş tutturabileceğim. Geri dönebilirsem belki yazın. Hepinize ayrı ayrı, çok çok teşekkür ederim. Gerçekten çok emeğiniz geçti. İnşallah hepiniz oyunda iyi yerlere gelirsiniz. Hadi eyvallah..
Mustafa Tural

Oyunu Bırakıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum   Oyunu Bırakıyorum Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 7:29 pm

Furkan çok üzüldüm bırakmana takımda yerin herzaman var.Kararına saygı duyuyorum inşallah herşey istediğin gibi olur...
tolga zorba

Oyunu Bırakıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum   Oyunu Bırakıyorum Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 2:25 pm

hakkında hayırlısı Furkan. yazın tekrar görüşürüz inşallah.
Levent Öztürk

Oyunu Bırakıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Oyunu Bırakıyorum   Oyunu Bırakıyorum Icon_minitimeSalı Mart 30, 2010 7:51 pm

Kardesim hakkında hayırlısı olsun. inşallah ilerde tekrar aramızda gormek isteriz seni tekrardan.

Oyunu Bırakıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası