Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sezon 22 yarış no 4 Shangai gp

2 posters
YazarMesaj
tolga zorba

sezon 22 yarış no 4 Shangai gp Empty
MesajKonu: sezon 22 yarış no 4 Shangai gp   sezon 22 yarış no 4 Shangai gp Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 4:27 pm

yüksek riskle mediumla başlayıp yağmurlu kısımda pit üzerine kurmuştum stratejimi. yağmurda pit yapmamak sanki daha avantajlıydı. aslında rakiplerim de benimle aynı strateji ile çıktı ve onlardan hızlıydım da hem ıslakta hem kuruda. ama sürücümün kaldıramayacağı bir riskle çıkmışım toplam 13 saniyelik mistake yaptı (9+4 saniyelik)

ayrıca pit ekibime güvendim ve riske ettim. yağmur başlangış ve bitişine 0 tur koydum. rakiplerim +1 ile oradan da avantaj sağladılar bana ve liderden sadece 6.5 saniye geride 3. oldum.

En son tolga zorba tarafından Cuma Ekim 15, 2010 4:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cem Ozdemir

Cem Ozdemir

sezon 22 yarış no 4 Shangai gp Empty
MesajKonu: Geri: sezon 22 yarış no 4 Shangai gp   sezon 22 yarış no 4 Shangai gp Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 2:07 am

Yine 2.'lik..!!! Smile

Full sıfır risklerle sürücünün neler yapabileceğini görmek düşüncesine dayalı bir taktik anlayış uygulamasıydı. Sorunsuz, problemsiz, mistake'siz, bad lap'siz oldukça rahat bir yarış oldu ve zahmetsiz bir 8 puan aldık.

sezon 22 yarış no 4 Shangai gp
1 sayfadaki 1 sayfası