Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Askerlik!!!

5 posters
YazarMesaj
Halil Akinci

Halil Akinci

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 4:05 pm

Herkese öncelikle merhabalar!!!Bu zamana kadar foruma ve takim içi bilgi alışverişinde katkıda bulunamadığım için herkesten özürdilerim.Fakat işlerimin yoğunluğunun buna izin vermedini belirtmek isterim.Hatta Yetkin Abi ile işyerlerimiz komşu sayılır ona bile gidip çayını içemiyorum işlerden

Son olarak 5-6 yarışa daha katılıcam herhalde.8 Temmuz'da askerliğimi yapmak üzere Sivas'a gidiyorum.Kalan yarışlarada pek üstünde kafa yormadığım stratejilerle çıkıcam ve pek takımıma faydalı olucağımı sanmıyorum o yüzden diğer arkadaşların takıma dahil olabilmesi için boş yer bırakmak istiyorum.Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim..Hepinize saygılarımı sunar ilk önce gerçek hayatta sonrada Gpro'da başarılar diliyorum...
Mustafa Tural

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 9:48 pm

Halil takımdan ayrılmana gönlüm razı değil ancak oyuna ara vereceğin için kurmayı düşündüğümüz Ayyildiz & Quantum F3 Team i kurabilirsin.Askere gidene kadar takıma katkın olurç. Askerden döndükten sonra oyuna devam edersen takımda yerin her zaman vardır. Başarılar dilerim kendine dikkat et .Takıma şuana kadar yaptığın katkılar için teşekkür ederim ...
tolga zorba

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 2:11 am

Halil askerlik için şimdiden hayırlı tezkereler. Sivasın soğuğuna dikkat et. ne kadar süreyle kalacaksın bilemiyorum ama umarım hayırlısıyla döndüğünde tekrar buluşur görüşürüz.
Halil Akinci

Halil Akinci

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 8:08 am

Mustafa Tural demiş ki:
Halil takımdan ayrılmana gönlüm razı değil ancak oyuna ara vereceğin için kurmayı düşündüğümüz Ayyildiz & Quantum F3 Team i kurabilirsin.Askere gidene kadar takıma katkın olurç. Askerden döndükten sonra oyuna devam edersen takımda yerin her zaman vardır. Başarılar dilerim kendine dikkat et .Takıma şuana kadar yaptığın katkılar için teşekkür ederim ...

Takımda abilerim ve kardeşlerimin hepsine tek tek teşekkürederim.Sizlerin sayesinde gpro'da bilgi ve belli bir tecrübe sahibi oldum.Ve takıma ufakta olsa katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana...Benimde takımdan ayrılmaya gönlüm razı değil fakat mecburi olarak ara vericem bu sürede takıma daha çok katkı sağlıyabilecek birinin dahil olması uygun olur bana göre.Ayyildiz & Quantum F3 Team takımına gelince, takımı kurmak benim için çok sevindirici bir durum olur fakat takımı kurduktan sonra gpro'ya ayırabileceğim zamandan kuşkuluyum o yüzden başka bir arkadaşımızın kurması daha iyi olur gibime geliyor.Kurulduğu takdirde bırakana kadar takıma dahil olup katkıda bulunmaya çalışırım.Tekrar döndüğümde aranıza katılmak için sabırsızlıkla bekliycem.Hepinize saygılarımı sunuyorum.

TOLGA ZORBA demiş ki:
Halil askerlik için şimdiden hayırlı tezkereler. Sivasın soğuğuna dikkat et. ne kadar süreyle kalacaksın bilemiyorum ama umarım hayırlısıyla döndüğünde tekrar buluşur görüşürüz.

Teşekkür ederim abi.Ewet Sivas soğuk diyorlar ama ben yaz döneminde orda olucam.Tekrar döndüğümde aranıza olmayı amaçlıyorum.İyi dileklerin için teşekkür ederim.
Sertac Celik

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 10:36 am

Hayirli teskereler kardesim..
Mustafa Tural

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 11:55 am

Halil Akinci demiş ki:
Mustafa Tural demiş ki:

Takımda abilerim ve kardeşlerimin hepsine tek tek teşekkürederim.Sizlerin sayesinde gpro'da bilgi ve belli bir tecrübe sahibi oldum.Ve takıma ufakta olsa katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana...Benimde takımdan ayrılmaya gönlüm razı değil fakat mecburi olarak ara vericem bu sürede takıma daha çok katkı sağlıyabilecek birinin dahil olması uygun olur bana göre.Ayyildiz & Quantum F3 Team takımına gelince, takımı kurmak benim için çok sevindirici bir durum olur fakat takımı kurduktan sonra gpro'ya ayırabileceğim zamandan kuşkuluyum o yüzden başka bir arkadaşımızın kurması daha iyi olur gibime geliyor.Kurulduğu takdirde bırakana kadar takıma dahil olup katkıda bulunmaya çalışırım.Tekrar döndüğümde aranıza katılmak için sabırsızlıkla bekliycem.Hepinize saygılarımı sunuyorum.

TOLGA ZORBA demiş ki:

Teşekkür ederim abi.Ewet Sivas soğuk diyorlar ama ben yaz döneminde orda olucam.Tekrar döndüğümde aranıza olmayı amaçlıyorum.İyi dileklerin için teşekkür ederim.

Halil Takım kurma görevini sana bir veda hediyesi olarak veriyoruz diyelim ama sen bize inanma Very Happy biraz finansal sorunlar nedeniyle senden kurmanı rica ediyorum senin ekonomik olarak çok önemsemeyeceğin için ve şuan takıma katılmak için bekleyen genç arkadaşlarımız var kurmayı kabul edersen sevinirim yinede karar senin .Kendine dikkat et sivas soğukdur ama asker ocağı içini ısıtır.
Halil Akinci

Halil Akinci

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 12:56 pm

Sertac Celik demiş ki:
Hayirli teskereler kardesim..
Teşekkür ederim.

Mustafa Tural demiş ki:
Halil Takım kurma görevini sana bir veda hediyesi olarak veriyoruz diyelim ama sen bize inanma biraz finansal sorunlar nedeniyle senden kurmanı rica ediyorum senin ekonomik olarak çok önemsemeyeceğin için ve şuan takıma katılmak için bekleyen genç arkadaşlarımız var kurmayı kabul edersen sevinirim yinede karar senin .Kendine dikkat et sivas soğukdur ama asker ocağı içini ısıtır.

Eğer böyle kararlaştırıldıysa ben elimden geleni yaparım.Takımı açtıktan sonra sizinle iletişim halinde olmaya çalışıcam..
Baris Karacaoren
Admin
Baris Karacaoren

Askerlik!!! Empty
MesajKonu: Geri: Askerlik!!!   Askerlik!!! Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 10:49 pm

Halil hayırlı teskereler kardeşim tez dönesin:)
https://ayyildizquantum.yetkin-forum.com

Askerlik!!!
1 sayfadaki 1 sayfası