Lütfen Üye Girişi yapınız..

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Herkese Merhaba

YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Herkese Merhaba   Paz Şub. 28, 2010 12:19 am

Arkadaşlar, bu oyuna başlar başlamaz Türklerden oluşan bir takım aradım ve aranıza katıldım. Yani, takıma katılmamla oyuna başlamam hemen hemen eş zamanlı oldu. Geçen süre zarfında iletişim açısından pasif olduğumun farkındayım. Bunun ana sebebi, yarıdan başladığım bu sezonda, çaylak sorularıyla boş yere sizin vaktinizi almak yerine, öğrenme, deneme ve tecrübe etmeyi tercih etmemden kaynaklanıyor. gproturk'teki seminerleri ve diğer yazışmaları mümkün olduğunca okumaya çalıştım. Ancak takdir edersiniz ki, teorik bilgi bir yere kadar, tecrübe etme yani yarışmak ise işin diğer boyutu. Halen oyun hakkındaki fundamentalimin eksik olduğunu düşünüyorum. Ama yeni sezonda tüm yarışlara katılarak üstorta sıralarda yer bulmayı hedefliyorum. Hepinizi teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim.
Cem Ozdemir

MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Salı Mart 02, 2010 12:50 am

Biz de sana aramıza hoşgeldin ve de hayırlı olsun diyoruz Sevgili Gökay..! Şurası son derece önemli ki; gerek senin bireyselliğinde, gerekse takım kurumsallığımızda karşılıklı her türlü iletişim ve paylaşımımızın getirisi ve katkısı şüphesiz çok faydalı olacaktır. Gpro_Türk forumundaki takım sayfamıza yazdığın mesajına gönderdiğim cevapta da belirttiğim gibi; herhangi bir çekince duyman için hiç bir sebep yok. Bu takımda, öğrenmek ve gelişmek amaçlı her türlü sorunu yanıtlamaktan ve de sana yardımcı olmaktan hiç kimse sıkılmaz, bunalmaz ya da kendinden bir şeyler eksilmiş gibi bir duyguya kapılmaz. Bundan emin olabilirsin.

Sana önerim; takım içindeki iletişimini olabildiğince güçlü tut..! Her türlü paylaşıma ya da etkinliğe dair girişimci ol..! Bu paylaşımlardan aldığın bilgisel edinimlerini, uygulamalarına bilinçli olarak yansıt ki, bunun deneyimsel geri dönüşümleri sana pozitif olarak dönsün.

Tekrar aramıza hoşgeldin diyorum ve başarılar diliyorum kardeşim.
Kullanıcı profilini gör

Herkese Merhaba
1 sayfadaki 1 sayfası