Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp

4 posters
YazarMesaj
Cem Ozdemir

Cem Ozdemir

sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp  Empty
MesajKonu: sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp     sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp  Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:43 am

Küçük ama son derece önemli bir hata, hem sıralamada 1 sıra geriye attı; hem de aldığım puanın 1 puan az olmasına neden oldu.

Extrasoft'ların dayanım ömrünü ve de buna göre pit duraklarını hesaplarken, sadece 5 km.'lik bir farkı bilerek ama önemsemeyerek göz ardı ettiğim için son tura kadar 2. sırada götürdüğüm yarışı (sondan bir önceki turda pite girmemle) arkamdan 40 küsür sn. farkla gelen Hindistan'lıya resmen hediye ettim ve 3.'lüğe razı olmak zorunda kaldım.

Kıssa'dan Hisse: Cemaate "İBRET OLSUN"..! Very Happy
Sertac Celik

MesajKonu: Geri: sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp     sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp  Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 1:16 am

20-20-40 xsoft 3 pit stratejisi ile, kotu Q2den dolayi 26. basladigim yarisi, son lapte best lap zamanini da alip 3. bitirdim.. 1.lik icin daha iyi bir strateji olabilirmis, sonuctan memnunum..
Mustafa Tural

MesajKonu: Geri: sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp     sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp  Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 9:16 am

7. başladım yarışın başında trafikde kaldım lider aldı başını gitti ilk pitten sonra 2.liğe yerleşdim ancak liderle aradaki farkı 5 sn kadar kapatabildim ama sürücümün softlarla ve 100ct ile hatsız müthiş uçuşunu görmek çok hoşuma gitti.
tolga zorba

MesajKonu: Geri: sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp     sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp  Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 6:20 am

yarışı maalesef izleyemedim. sürücümü düşük risk ve yüksek motivasyonla yarıştıramamıştım geçen sezon. x-soft 2 pitle çıktığım yarışta 2 puana razıydım ama 5. bitirerek altın değerinde bir 4 puan getirdi. ilk pit öncesi hemen önümdeki elemanı pitte geçerek 34 tur boyunca yapışık ikiz gibi arkada tutmayı başardı.

çok şükür bu yarış da hedefi tutturduk. sezon sonuna kadar seriye devam İnşallah.

sezon 22 yarış no 5 Sepang- Malezya gp
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  sezon 22 yarış no 5 Sepang-Malezya gp
» sezon 19 yarış 7 sepang grand prix
» sezon 20 yarış no :3 Spa GP
» Sezon:20 Yarış no 11-Kyalami
»  21. sezon 4. yarış monaco gp