Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği

4 posters
YazarMesaj
Mustafa Tural

Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Empty
MesajKonu: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 7:21 pm

W +40
E -60
B +50
G -190
S -70

Not1: q2 ayarınıza bunları ekleyin.
Not2:Bu verileri kimseyle paylaşmayın.
vedat aydon

MesajKonu: Geri: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:07 pm

bu paylaşmama kısmı hiç şık olmamış gerçekten.
ne yani gizli bir işmi çeviriyoruz paylaşacağımız en fazla gproturk forumu ve Türkiye adına yarışan insanlar.Hoş kimseylede paylaşacağım yokta,olayı takım boyutuna indirgemeniz hiç iyi olmamış.seni ayıplıyor ve protesto için bu ayarları kullanmıyorum.
Mustafa Tural

MesajKonu: Geri: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:36 pm

bu ayarları veren arkadaşın ricası o yüzden onun ricasını geri çeviremem kendi isterse forumda o açıklar beni ayıplamak konusuna gelince kendin bilirsin arkadaşım .
vedat aydon

MesajKonu: Geri: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:44 pm

tepkim biraz sert olduysa kusura bakma.özür dilerim.
ama forumda parayla yağmur ayarları satışı muhabbeti çıkınca ve üstüne sende paylaşmayalım deyince moralim bozuldu açıkçası.
Mustafa Tural

MesajKonu: Geri: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 11:46 pm

ben parayla almadım o konununda şu an için içine girmedim biraz karışık bir konu ve takım olarak bekleme kararı aldık bana ayarları gönderen arkadaş forumda paylaşmak isterse paylaşır ancak bunu benim yada bizim paylaşmamız emeğe saygısızlık olur o yüzden paylaşmayın dedim.
tolga zorba

MesajKonu: Geri: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 10:41 am

bu arada bir yanlış anlaşılma ihtimalini önlemek için uyarayım. Q1 de Q2 de kuru ayarlarıyla atılacak. q2 için sadece sürücünüzün q1deki ayarlarına sıcaklık çevrimi kullanılarak ayar verilecek. bu yağmur çevrimi yarış ayarları kısmına q2deki ayarlarınızın üzerine uygulanacak.

Mustafa söylediklerin aslında açık da dalgın bir anına gelen bir arkadaşımız dikkatsizlik edebilir diye iyice açtım sadece.
Cem Ozdemir

Cem Ozdemir

MesajKonu: Geri: Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği   Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 3:48 am

Mustafa Tural demiş ki:
Not2:Bu verileri kimseyle paylaşmayın.

vedat aydon demiş ki:
bu paylaşmama kısmı hiç şık olmamış gerçekten.
ne yani gizli bir işmi çeviriyoruz paylaşacağımız en fazla gproturk forumu ve Türkiye adına yarışan insanlar.Hoş kimseylede paylaşacağım yokta,olayı takım boyutuna indirgemeniz hiç iyi olmamış.seni ayıplıyor ve protesto için bu ayarları kullanmıyorum.

Mustafa Tural demiş ki:
bu ayarları veren arkadaşın ricası o yüzden onun ricasını geri çeviremem kendi isterse forumda o açıklar beni ayıplamak konusuna gelince kendin bilirsin arkadaşım .

vedat aydon demiş ki:
tepkim biraz sert olduysa kusura bakma.özür dilerim.
ama forumda parayla yağmur ayarları satışı muhabbeti çıkınca ve üstüne sende paylaşmayalım deyince moralim bozuldu açıkçası.

...

Bu takımın bir düzeni ve bir çizgisi var. Sözkonusu istikamet üzerinde bu düzeni ve gidişatı sağlayan teknik ve idari yapıları var. Grubu oluşturan her 2 takımda da hepimiz, istisnasız her birimiz (görevimiz, konumumuz, takım içindeki işlevimiz her ne olursa olsun) bu yapılarca bize iletilen teknik ya da idari talimatları alır, bize bildirileni aynen uygularız. Hiç kimsenin, bu talimat ve yönergeleri ve de bunların kaynağı olan teknik ve idari yapıları şu ve ya bu sebeple sorgulamak ve eleştirmek gibi bir lüksü olmadığı gibi; takım teknik ve idari yapılarının da bu bağlamda takım içinde herhangi bir üyeye açıklama yapmak ya da izahat vermek gibi bir zorunluluğu da yoktur. Bir defa, bu (herkes tarafından) böyle biline; AYYILDIZ & QUANTUM GROUP'da "takım oyunu" böyle oynanır.

Türkiye'nin kazanması ve de takım içi ya da dışı paylaşımların bu bağlamdaki rolüne gelince..! AYYILDIZ & QUANTUM GROUP, (en az) diğer Türk Takımları kadar, G-PRO oyun platformunda Türkiye'nin konum ve pozisyonu için mücadele vermeyi misyon edinmiş ve kurulduğu günden bu yana da bu misyonunu başarıyla ve de alnının akıyla sürdüregelmiş olan bir Türk Takımıdır. Ancak, nihai hedefi "Türkiye'nin Başarısı" olan rotasında diğer Türk Takımları ile birlikte ilerlerken, aynı zamanda diğerleri arasında kendi kurumsallığını özgün kılabilecek birtakım "farklılıkları"nı da yine kendi bünyesinde üretebilmek gibi kurumsal bir misyonu da ilerlediği bu rota üzerinde ayrıca uygulamak zorundadır. Takımsal taktik ve planlar, söz konusu bu iç üretimleri oluşturur. Takım yapısı içindeki sözkonusu idari ve teknik yönetimler, bu üretimler için yetkili kılınıp, sorumluluk üstlenmişlerdir. Bu üretimleri kendi bünyelerinde sağlıklı olarak gerçekleştiremeyen takım yapıları ya da bireysel yapıların, süreç içerisinde (en iyi olasılıkla) yerinde saymaya (ve de hiç kuşkusuz) gerilemeye devam ettikleri gerçeği, tartışma götürmez bir durumdur. Bununsa; ne Türkiye'ye, ne bir Türk takımına, ne de bir Türk oyuncuya hiç bir faydası yoktur, olmamıştır, olamaz da..!

Sözün özü; her zaman, bir şeyleri birilerinden hazır gelsin diye beklemek; ne bireysel bağlamda kişiye, ne de kurumsal bağlamda takıma hiç bir şey kazandırmaz, aksine kaybettirir. Bunun tersi doğrultuda bir diğer düşünce de (üretmeyen ve hazır bekleyen birilerinin önüne her zaman hazır bir şeyler koymak) tüm vadelerde aynı derecede yanlış ve de faydasız bir uygulama olur.

Sonuç olarak; Türkiye için çalışan, mücadele veren ve de başarılı bir Türk Takımı olmak istiyorsanız; kendi içinizde bir şeyleri üretmek ve kullanmak zorundasınız. Bunların ne zaman, ne şekilde ve de nasıl paylaşılıp paylaşılmayacağı hususuna ise; takım içinde bu konuyla ilgili olarak yetkili ve sorumlu kılınmış olan idari ve teknik yönetimler karar verir.

Bu kadar..! Cool

Shangai gp için kuru yağmur ayar değişikliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laguna Seca GP yağmur kuru ayar değişikliği
» Kyalami pisti için yağmur kuru ayar değişimi
» Brno pisti için kuru yağmur ayar değişiklikleri
» Fuji pisti için yağmur kuru ayar değişiklikleri
» Monaco grand prix için kuru yağmur ayar değişiklikleri