Lütfen Üye Girişi yapınız..
Lütfen Üye Girişi yapınız..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Season 22 yarış no 1 Brno GP

4 posters
YazarMesaj
Mustafa Tural

Season 22 yarış no 1 Brno GP Empty
MesajKonu: Season 22 yarış no 1 Brno GP   Season 22 yarış no 1 Brno GP Icon_minitimeÇarş. Eyl. 29, 2010 11:57 pm

Brno gp si sonrası hedeflerinize ulaştınızmı,stratejiniz tuttumu ,hatalarınız ve doğru yaptıklarınız noktaları buraya yazın.
tolga zorba

MesajKonu: Geri: Season 22 yarış no 1 Brno GP   Season 22 yarış no 1 Brno GP Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 9:07 pm

27 saniyelik 1. pit ve 23 saniyelik 2. pit ile rakiplerimden toplamda 5 saniye daha kötü pit yaptım. 2. pitten sonra tek pitçilerden birisinin saniye arkasında çıktım rakiplerimden ise 3-4 saniye gerideydim. tek pitçinin arkasında son 4 tura kadar blok yedim ve olası bir podyumdan oldum. yine de strateji anlamında 30-31 derece yarış içi sıcaklığında medium 2 pit stratejisi güzel çalıştı ve yüksek risk için alternatifsiz strateji olarak göze çarptı.

toplam safiyatım 210 litre oldu L5 motor ile.
Mustafa Tural

MesajKonu: Geri: Season 22 yarış no 1 Brno GP   Season 22 yarış no 1 Brno GP Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 11:24 pm

Elimizde aşınma verilerinin olmaması yüzünden rakiplerimizin bizden fazla risk alabileceğini öngöremedik ve dunnolop lastiklerininde 100 ct riskini kaldırması ile yarış içinde yaklaşık 1 sn ye yavaş kaldık bunula birlikte çok kritik bir anda yaptığımız driver mistake ilede büyük bir avataj yitirdik ama stratejinin sayesinde bu olunsuzlukları bir nebze hafiflettik ve yarışı 7. bitirdik.
Hakan Tatar

MesajKonu: Geri: Season 22 yarış no 1 Brno GP   Season 22 yarış no 1 Brno GP Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 8:38 pm

Yeni pilotla ilk yarışımda medium 2 pitle 11. oldum. Pitstop+badlap ile biraz da gerilere düşünce puan da alamadım doğal olarak, en azından pilotu tanımış oldum, gelecek yarışa bakıcam artık.
Cem Ozdemir

Cem Ozdemir

MesajKonu: Geri: Season 22 yarış no 1 Brno GP   Season 22 yarış no 1 Brno GP Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 2:20 am

Sürücü (ilk kez direksiyona oturan bir pilot için) MÜKEMMEL ve de ayarlar (uzun bir süre pistlerden ayrı kalan abisine destek çıkmak için emeğini ve yardımlarını esirgemeyen bir profesyonelin elinden çıkmışcasına) KUSURSUZ olduğu için; bundan daha iyi bir performans ve daha iyi bir derece olamazdı, mümkün değil..!

Ha, hedef yazarken "1. olacağım" demiştim (unutmuyorum) olamadım, 2. oldum; çünkü 1. olan araç full 2 level gücünde bir araçtı..! Smile O yüzden, kaybedilmiş bir şey görmüyorum. Can sağlığı olsun, sonraki yarışa bakacağız. Wink

Season 22 yarış no 1 Brno GP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Season 22 yarış no 1 Brno GP
» S19R6 Brno GP ( Çek Cumhuriyeti )
» Brno pisti için kuru yağmur ayar değişiklikleri
» sezon 20 yarış no :3 Spa GP
» sezon 22 yarış no 6 irunguttokattai